regiotel regiotel regiotel

O firme

 

Spoločnosť W-NET s.r.o. sa orientuje na poskytovanie stabilného vysokorýchlostného pripojenia k internetu. V regióne prevádzkujeme optickú internetovú sieť novej generácie a bezdrôtové pripojenie k internetu v pásme 5 Ghz.

Chrbticová sieť je pripojená do internetu cez optickú linku spoločnosti Regiotel s.r.o. Aktivácia služieb je možná v obciach Hajnáčka, Šurice, Gemerský Jablonec, Dubno, Petrovce, Nová Bašta , Stará Bašta, Bakov, Studená, Tachty, Večelkov. Podmienka na aktiváciu služby je dostupnosť káblovej siete spoločnosti alebo priama viditeľnosť na niektorý z prístupových bodov  W-NET.


História a plány spoločnosti


Sieť w-net úspešne funguje od roku 2006 a neustále sa rozširuje a modernizuje. Globálnu kapacitu pripojenia na internet zvyšujeme niekoľko krát do roka, na základe vyťaženia našej linky. Bezdrôtovú sieť modernizujeme na optickú infraštruktúru nasledovne:


2010 - Hajnáčka, realizovaná

2011 - Gemerský Jablonec, realizovaná

2012 - Tachty, realizovaná

2013 - Nová Bašta, realizovaná

2014 - Stará Bašta, realizovaná

2015 - Dubno, Petrovce, Večelkov, realizovaná

2016 - Studená, Šurice, realizovaná


Táto nová technológia nám prináša aj možnosť spustenia novej služby REGIOMAX.


Naši zákazníci


Naši zákazníci sú vo veľkej miere súkromné osoby a domácnosti, ale poskytujeme pripojenie aj pre podnikateľov a rôzne firmy. Cez našu sieť sú pripojení na internet aj obecné úrady, školy a škôlky v našej lokalite.